Barnas sykehus i Maria Magdalena, St. Petersburg: adresse, vurderinger

En av de eldste barnas medisinske institusjonerSt. Petersburg er Mary Magdalene sykehus. Den ble grunnlagt i 1829. I mer enn 100 år ble mange barn og foreldre hjulpet av personalet. Rimelig og effektiv medisin - det er motto til institusjonen. Det er ingen tilfeldighet at du kan høre positive vurderinger om sykehuset.

kirurgi

Den medisinske institusjonen er representert av tokirurgiske avdelinger. Barnas Hospital bistår babyer med ulike sykdommer, alt fra vanlig betennelse blindtarmbetennelse, til avanserte kirurgiske inngrep i forbindelse med feilfunksjon av organer og systemer. Hvis operasjonen er planlagt, å pre behovet gjøre en innrømmelse av antall 670-45-45. Samtaler aksepteres daglig, fra kl. 9.00 til 17.00. Resepsjonen selv er åpen 24 timer i døgnet. Hjelp pasienter som melder i en kritisk tilstand, viser det seg så raskt som mulig.

Mary Magdalene sykehus
De som går inn på en planlagt sykehusinnredning, må først utarbeide dokumenter. Disse inkluderer:

  • snils,
  • politikken for tvungen sykeforsikring,
  • pass av foreldre,
  • fødselsattestet til barnet,
  • Inokuleringsbevis eller fotokopi.

I tillegg må du ta med toalettettilbehør, badekåpe og tøfler. Sengetøy på rommet er inkludert. De som er diagnostisert med en "inngrodd spiker" bør ta åpne brede tøfler.

Sykehusinnleggelse på sykehus for barn under 7 årblir brukt sammen med foreldrene. Den voksne som skal følge den lille pasienten, er det foreløpig nødvendig å passere analysen av avføring til en tarmgruppe, og også å lage en røntgenografi. For å øke registreringsprosessen på et sykehus, kan du lage fotokopier av alle ovennevnte dokumenter.

Som andre barnas sykehus i St. Petersburg, medisinskInstitusjonen gir kvalifisert hjelp til purulent-smittsomme sykdommer. I kirurgisk avdeling, arbeider en barnelege. Foreskrevet medisin i henhold til alder, samt de individuelle egenskapene til hver pasients kropp.

Traumatologisk avdeling

Maria Magdalenes sykehus (St. Petersburg) eren medisinsk institusjon som gir hjelp i alle retninger. Traumatologi er ikke noe unntak. Det er en 45-sengs avdeling. Babyer med brudd på bein av forskjellig lokalisering er utstyrt med kvalifisert hjelp. I dette tilfellet kan en liten pasient ikke nødvendigvis bli registrert på et sykehus. Barn får råd fra en traumatør, pasienten får et kast og han kan gå hjem. Barn med alvorlig nevrotrauma forblir på sykehuset under døgnetids tilsyn med medisinsk personell. Med barn under 7 år kan foreldre også være i menigheten.

barnas bysykehus
Avdelingen er grunnlaget for BarneforskningsinstituttetTraumatologi oppkalt etter GI Turner. I et år er mer enn 3000 små pasienter igjen å fumle. Om medisinsk institusjon kan du høre flere positive anmeldelser. Legene kjenner tilnærming til barn. Spesialister i deres praksis bruker milde behandlingsmetoder som ikke er forbundet med frykt og smerte hos barn.

For planlagt opptak til sykehus,Foreløpig forberede slike dokumenter som politikken til barnets obligatoriske medisinske institusjon, hans fødselsattest, SNILS, henvisning fra den behandlende legen. Hvis pasienten er i institusjonen med sine foreldre, er det nødvendig å utarbeide et ledsager. I tillegg er det nødvendig å lage et utdrag om forebyggende vaksinasjoner av babyen. Når du søker på sykehus, må du ta med hygieneartikler, tøfler og byttbare klær.

Pediatrisk avdeling

Maria Magdalenes sykehus er i den førsteslå en barnas medisinske institusjon. Derfor får barn flest oppmerksomhet. I 1973 ble avdelingen utvidet på grunn av fusjonen av to sykehus (V. Slutsy og N. Krupskaya institusjoner). Nå er pediatrikene designet for 60 senger. Det er spesialiserte barnesenger for nyfødte. Avdelingen sysselsetter høyt kvalifiserte leger og sykepleiere. Mange gode vurderinger kan bli hørt om Yevgenia Olegovna Bondalovskaya. Dette er en barnelege av høyeste kvalifikasjon. Spesialisten fører barn med nevrologiske, kardiologiske og allergiske patologier. Hver liten pasient må bruke sin egen tilnærming.

sykehus spb
Barnas sykehus i St. Mary Magdalenemye oppmerksomhet er betalt til poliklinisk rådgivning. Leger svarer på foreldrenes spørsmål ikke bare om barnas sykdommer, men også ernæring, utvikling av førskolebarn. En konsulent på amming fungerer på sykehuset.

Dessverre er produktene som er tilgjengelige i dag isupermarkeder, kan ikke alltid kalles kvalitative. Av dette lider først og fremst barn. Problemer med magen begynner å dukke opp allerede i en tidlig alder. Barnedepartementet gir mulighet til å gjennomføre en undersøkelse av mage-tarmkanalen. Hvis det er avvik, foreskriver spesialisten behandlingen i henhold til sykdomsformen og pasientens alder.

Angi pediatrisk avdeling, som inoen andre, du må forberede de aktuelle dokumentene: SNILS, obligatorisk sykeforsikring, pasientens poliklinisk kort, fødselsattest eller pass (hvis barnet er over 14 år), et utdrag om vaksinasjoner. Den medfølgende personen må også ha et dokument som viser sin identitet.

Allergisk avdeling

Dårlig ernæring, økologisk situasjon -alt dette negativt påvirker tilstanden til den yngre generasjonen. Det er nødvendig å møte flere og flere små pasienter som lider av allergier i denne eller den manifestasjonen. Det er ingen tilfeldighet at den tilsvarende avdelingen har et Mary Magdalene sykehus. Vurderinger viser at hvert sekund barn må møte allergi. I noen tilfeller må terapi gjøres på et sykehus.

sykehus i Maria Magdalena St. Petersburg
I dag er avdelingen representert av en vennliget team med 3 leger, 12 sykepleiere og 4 sykepleiere. Mange gode vurderinger kan bli hørt om Ashepkov Olga Mikhailovna. Denne barnelege av den høyeste kategorien, som spesialiserer seg hovedsakelig på allergiproblemer.

Hjelp er gitt til barn med forskjelligepatologi: bronkial astma, atypisk dermatitt, pollinose, elveblest av forskjellig opprinnelse, etc. Hvert år er en undersøkelse og videre behandling i avdelingen opp til 1000 barn.

Før opptak til sykehuset må du haSNILS barn, en politikk med sin obligatoriske sykeforsikring, et fødselsattest eller pas, et ambulant kort. Foreldre som skal være på sykehuset med barnet, må ha pass eller annet dokument som viser sin identitet. I tillegg må en voksen passere en analyse til tarmgruppen, samt fluorografi.

Kardiorheumatologisk avdeling

Maria Magdalenes sykehus hjelper barnnår slike alvorlige patologiske tilstander, slik som reumatisme, hypertensjon, systemisk lupus erythematosus, kardiomyopati, hjertefeil, og så videre. d. Behandling i avdelingen er barn som har identifisert patologi forbundet med den understøttende anordning og det kardiovaskulære systemet. Sykehussenger representert 60 (30 og 30 rheumatologic kardiologi). Vi bruker moderne utstyr, som gjør den mest nøyaktige diagnosen, for å identifisere en bestemt patologi og foreskrive riktig behandling.

innlagt sykehusinnleggelse
Hjelpen er både presserende og planlagt. Ifølge statistiske data behandles opptil 1500 pasienter i alderen 1 til 18 år. Sykehusinnleggelse på sykehuset utføres dersom dokumenter er tilgjengelige: SNILS, obligatorisk sykeforsikring, poliklinisk kort, barns fødselsattest (eller pass), dokument som viser identiteten til den medfølgende personen. Barn under 7 år kan bli sammen med foreldrene i menigheten.

Små pasienter som kommer innsykehus, er det nødvendig å bestå en rekke analyser i de første dagene. Disse inkluderer: skraping for enterobiasis, avføring analyse for tarmgruppen, en generell blodprøve, en generell urintest. Resultatene av disse studiene er gyldige i 14 dager. Derfor er det mulig å bestå test før du går inn på et sykehus i et medisinsk anlegg på nettstedet ditt.

Nefrologisk avdeling

Et betydelig hopp i utviklingen av bymedisinvar åpningen av nevrologiske avdelingen i en medisinsk institusjon oppkalt etter Maria Magdalena. Ikke alle SPB-sykehus spesialiserer seg på slike barns patologier som pyelonefritis, akutt og kronisk glomerulonephritis, blærebetennelse, etc. Avdelingen har høyt kvalifiserte spesialister for å hjelpe dem med å ha utstyr av høy kvalitet. En integrert tilnærming gir den mest nøyaktige diagnosen til en liten pasient og bestemmer videre behandling.

Nevrologiske avdelingen har 45 senger,designet ikke bare for unge pasienter, men også for sine arbeidere. Avdelingsleder er Olga Vasilyevna Kozlovskaya. Legen spesialiserer seg på nyrepatologier forbundet med nyrer. Olga Vasilievna hevder at de siste årene har antall pasienter i avdelingen økt dramatisk. Spesialister må utvikle nye metoder for behandling av patologier, som ikke tidligere hadde blitt oppdaget.

Maria Magdalenes sykehus utfører både en nødsituasjon,og planlagt sykehusinnleggelse. For å gjøre en avtale med en spesialist, må du ringe +7 812 670-45-45. Planlagt sykehusinnleggelse utføres daglig fra 9:00 til 17:00.

Avdeling for strålingsdiagnostikk

Historien begynte med en litenskap i første etasje av kirurgisk bygning. I begynnelsen var det røntgenstudier (siden 1907). I dag, uten spesialister på dette feltet, kan diagnoser på andre områder ikke bli korrekt diagnostisert. Arbeidet utføres av en røntgenlege, og også av to spesialister innen ultralyddiagnostikk. I tillegg er det 7 laboratorieassistenter i avdelingen. Takket være utstyr av høy kvalitet er det mulig å oppdage denne eller den aktuelle patologien i små pasienter. Jo tidligere korrekt diagnose er gjort, desto flere resultater gir behandlingen.

På fri basis utføres forskningen i nærvær av en obligatorisk sykeforsikring. Du kan komme til prosedyren etter avtale mellom mandag og fredag ​​fra kl. 9.00 til 17.00.

Betalte tjenester

Selv om du ikke har alle nødvendige dokumenter,et barnas sykehus kan hjelpe en liten pasient. Samtidig vil tjenestene bli tilbudt mot gebyr. For en passende avgift, kan poliklinisk behandling, diagnostisering ved bruk av utstyr av høy kvalitet, kirurgisk inngrep, rehabilitering, etc. utføres. Tjenester leveres også til innbyggere i andre stater. Utlendinger, hvis du tror på vurderingene, gleder først og fremst servicenivået. Små pasienter, så vel som deres foreldre, er utstyrt med alt som er nødvendig for å bli på sykehuset.

Hva tilbyr Mary Magdalenes sykehus? Betalte tjenester leveres i områder som pediatrisk, kirurgi, kardiologi, urologi, etc. Det er mulig å få råd fra en barnepsykolog, immunolog, ortopedist, oftalmolog. Og alt dette for en demokratisk avgift. Sykehuset Mary Magdalene (St. Petersburg) forfølger ikke målet om å tjene. Å helbrede en liten pasient er hovedoppgaven.

Kontaktinformasjon

Barnas sykehus nr. 2 av St. Maria Magdalenaer populært ikke bare blant innbyggerne i den nordlige hovedstaden. Folk fra andre regioner i Russland kommer også til medisinsk anlegg. Alt du trenger å ha pasienter er en obligatorisk sykeforsikring, identitetsdokumenter, poliklinisk kort og henvisning til behandling.

barnas sykehus i St. Mary Magdalene

Postadresse til Maria Magdalenes sykehus: indeks 199053, St. Petersburg, Vasileostrovsky distriktet, 1. linje, hus 58. Her er den administrative bygningen og resepsjonsrommet. Du kan komme dit lett fra t-banestasjonen Sportivnaya-2. Kun 50 meter fra stoppet er det en Magdalene-vei, som hviler på sykehuset.

Hvis det er behov for å komme innpoliklinisk og rådgivende avdeling, trenger vi en 14-linje. Sykehuset i Maria Magdalena er representert av to bygninger. Den andre bygningen ligger på 14. linje, hus 58. Du kan også komme fra t-banestasjonen "Sportivnaya". I samme bygning er det nefrologiske, kardiorheumatologiske og allergiske avdelinger.

Omtaler om sykehusets arbeid

Innenfor veggene til en medisinsk institusjon i mange årIkke ett barns liv ble frelst. Spesialister virkelig med en sjel tilnærming til arbeid. Vurderinger viser at atmosfæren i sykehusets vegger umiddelbart indikerer at anlegget er utviklet for unge pasienter. Det er leker i avdelingene. Noen av dem ble igjen av babyene som ble behandlet her. På veggene er det morsomme plakater med favoritt tegneseriefigurer. Det er også informasjon for foreldre om oppdragelse av barnas generasjon, forebygging av sykdommer, riktig ernæring.

sykehus av Mary Magdalene vurderinger
Den medisinske institusjonen er rettet mot behandlingulike barndomspatologier. Vurderinger viser at stor oppmerksomhet er betalt til allergologi. Det er nesten ingen ledige stillinger i avdelingen. Høy kvalitet utstyr brukes, som gjør det mulig å identifisere form av patologi, å velge riktig behandling. Vurderinger viser at praktisk talt i hvert klinisk tilfelle er det mulig å oppnå et positivt resultat.

Den medisinske institusjonen stopper ikke i sinutvikling. Åpningen av en ny avdeling på Maria Magdalenes sykehus er planlagt. Dette vil være sentrum for urologi-andrologi. Medarbeiderne på medisinsk institusjon hevder at arbeid pågår for å kjøpe moderne utstyr i en ny retning.

Hygger pasienter og muligheten til å dra nytte avmedisinske tjenester i fravær av en tvungen sykeforsikring. På honorarbasis kan du få kvalifisert hjelp fra ledende spesialister. Liv og helse hos unge pasienter er i trygge hender. Innbyggere i andre land kan også søke hjelp.

</ p>
likte:
0
Relaterte artikler
Vologda, barnas regionale sykehus: adresse og
Barnets bykliniske sykehus nr. 9
Barnas regionale sykehus (St.
Hva er bemerkelsesverdig Regional klinisk
Rostov regionale barnehospitalet:
Reise Arkhangelsk - St. Petersburg på
"Divo-island" i St. Petersburg: det beste
Severdigheter i den kulturelle hovedstaden
Northern Cemetery, St. Petersburg: plan,
Populære innlegg
opp